Poufność i bezpieczeństwo transakcji

Przeglądając ofertę, zamawiając towar, szukając informacji w sklepie internetowym www.e-rosa.pl akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się na tej stronie. Sklep e-rosa.pl szanuje prawo użytkowników do prywatności. Dba, ze szczególna troską, o ochronę ich danych osobowych oraz stosuje odpowiednie rozwiązania technologiczne zapobiegając ingerencji w prywatność użytkowników osób trzecich.

Sklep e-rosa.pl jako właściciel zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. W przypadku wprowadzania zmian w Polityce Prywatności nie mają one wpływu na podstawową zasadę: nie sprzedajmy i nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów/użytkowników www.e-rosa.pl

Dane osobowe

W części sklepu wymagana jest rejestracja.

W formularzu rejestracyjnym należy podać dane osobiste, takie jak: imię i nazwisko, adres zamieszkania, także login i hasło, niezbędne do składania zamówień na www.e-rosa.pl. W formularzu należy też zaznaczyć, czy jest się zainteresowanym otrzymywaniem informacji o nowych produktach, a także - zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami - wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla celów sklepu e-rosa.pl oraz do celów wysyłki (adresowanie przesyłek). Dane osobowe użytkowników są zbierane tylko na potrzeby realizacji zamówień i przesyłaniu informacji o zamówieniach oraz ofercie.

Należy pamiętać, że wyrażenie zgody przez użytkownika na przetwarzanie przez Sklep e-rosa.pl jego danych osobowych dla celów marketingowych jest całkowicie dobrowolne.

Każdemu użytkownikowi przysługuje prawo do żądania informacji, sprostowania lub usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, wniesieniu sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego i innych, podanych przez siebie danych.

Podstawa: Art.13, 173 i 174 RODO.

Administratorem danych w firmie P.H. ROSA s.c. jest Dariusz Komorowski tel. kontaktowy 25 798-42-79

 

Dane osobowe będą przechowywane na serwerach firmowych przez okres 10 lat.
 

 

Niezapowiedziane Wiadomości

Żaden z użytkowników www.e-rosa.pl, który nie zażyczył sobie otrzymywania od sklepu informacji (newsletter), nigdy nie otrzyma niezapowiedzianej wiadomości. Osoba, która nie korzysta z przechowalni, będzie otrzymywała tylko e-maile, które są ściśle powiązane z jej zamówieniami.


 

Usunięcie konta sklepowego

Każdy z użytkowników, który założył konto sklepowe, może w dowolnym czasie poprosić o jego usunięcie. Konto zostanie skasowane natychmiast lub po zrealizowaniu zamówień do niego przypisanych. Wszystkie dane zostaną skasowane, zostanie również usunięty e-mail z bazy danych.

Odtworzenie takiego konta nie będzie możliwe, klient będzie musiał ponownie je założyć i wprowadzić wszystkie dane.


 

Komentarze Klientów

Komentarze umieszczane przez Klientów pod produktami oraz będące oceną sklepu (również wysłane na adres e-mail sklepu) stają się własnością sklepu E-ROSA i mogą zostać użyte w takiej formie lub skróconej do promocji sklepu lub produktów w nim się znajdujących.

Komentarze takie oczywiście nigdy nie będą podpisane pełnym imieniem i nazwiskiem, chyba że Klient wyraził na to zgodę. Zobowiązujemy się również nie przeinaczać komentarzy i nie stosować ich w innym kontekście lub do promocji innego produktu niż było to intencją autora.

Opinie wyrażone w komentarzach nadal pozostają opiniami Klientów, a nie pracowników sklepu E-ROSA.

 

 

Wróć
Copyright © 2008 - 2018 Internetowy Sklep Ogrodniczy ROSA. Powered by Zen Cart Professional PL™