Żagiel wodoodporny DREAMSAIL

Żagiel ogrodowy wodoodporny Nesling DREAMSAIL to produkt wysokiej jakości, którą zapewnia wodoodporny materiał o gramaturze 220 g/m2. Firma Nesling udziela na niego 2 lat gwarancji. 

Żagle wodoodporne Nesling są produkowane w dwóch kolorach. Można więc umieścić nad ogrodową strefą relaksu żagiel tarasowy kremowy lub szary. 

Sposoby montażu żagli:
- mocowanie do ściany (bez ocieplenia) za pomocą kotew ze śrubą ze stali nierdzewnej, do których dołącza się karabińczyki lub śruby rzymskie,
- mocowanie do ściany i słupów (bez ocieplenia) lub masztów z elastycznym oczkiem za pomocą kotew ze śrubą ze stali nierdzewnej i karabińczyków, śrub rzymskich lubłańcuchów,
- mocowanie między słupami za pomocą śruby z nakrętką lub ucha ze stali nierdzewnej i dołączonych do nich karabińczyków lub śrub rzymskich. 

Wybierając jako zacienienie tarasu żagiel wodoodporny, powinno się go mocować pod kątem 30°. Dzięki dołączonej instrukcji oraz kompletnym, wysokojakościowym zestawom do montażu można łatwo samodzielnie umieścić żagiel nad tarasem. Akcesoria montażowe nie są dołączone do żagla, lecz kompletuje się je, biorąc pod uwagę wymagania klienta i podłoże, do którego przymocowuje się żagiel. Zalecamy korzystanie z oryginalnych akcesoriów łączeniowych firmy Nesling. W naszej ofercie znajdują się: karabińczyki, ucha, śruby, śruby rzymskie, kotwy ze śrubą, maszty z elastycznym oczkiem, ocynkowane kotwy do podłoża i łańcuchy.

Na okres jesienno-zimowy należy zdemontować wszystkie produkty z materiałami COOLFIT®, DREAMSAIL®, osuszyć je i przechowywać w miejscu nienarażonym na ujemne temperatury, wilgoć i inne niebezpieczne dla materiału czynniki. 
 

Copyright © 2008 - 2019 Internetowy Sklep Ogrodniczy ROSA. Powered by Zen Cart Professional PL™