GARDENA Puszka podłączeniowa Pipeline IN 8262

91.00 zł

  • Kod produktu: Gardena 8262
  • Waga: 5kg
  • Sztuk w magazynie: 0
  • Producent: Gardena

Wyprzedano


Łączy kran z systemem GARDENA Pipeline oraz Sprinklersystem

Puszka podłączeniowa GARDENA stanowi ważny element systemów GARDENA Pipeline oraz GARDENA Sprinklersystem, ponieważ łączy kran z rurami prowadzonymi pod ziemią i jest punktem początkowym tych systemów. Puszka podłączeniowa GARDENA wyposażona jest w gwintowane przyłącze kranowe Profi-System, zapewniające duży przepływ dla szybkiego zasilenia instalacji w wodę. Puszka gwarantuje bezpieczeństwo i funkcjonalność dzięki szczelnemu połączeniu kranu z instalacjami Pipeline oraz Sprinklersystem. Kulista pokrywa puszki chowa się po otwarciu w obudowie, dzięki czemu nie utrudnia koszenia trawnika. Filtr zabrudzeń przydaje się do zabezpieczenia puszki przed trawą i liśćmi, które mogłyby zablokować cały system. Można go wyciągnąć i łatwo opłukać pod bieżącą wodą. Puszka podłączeniowa wykonana została w Europie z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest trwała i spełnia najwyższe standardy. Woda wszędzie tam, gdzie jest potrzebna. Łatwy dostęp do wody: rury pod ziemią

Niezawodne przyłącze wodne

Puszka podłączeniowa to początek systemów GARDENA Pipeline i GARDENA Sprinkler System. Woda jest doprowadzana wężem do puszki podłączeniowej tak, by mogła trafić do umieszczonych pod ziemią rur.

Gwintowane przyłącze kranowe Profi-System

Gwintowane przyłącze kranowe systemu Profi System służy do podłączenia podziemnej instalacji do kranu za pomocą eelementów systemu Profi oraz węża ogrodowego 19 mm (3/4"). Wysoka przepustowość czyni Profi-System idealnym do doprowadzania wody do instalacji.

Wysoka niezawodność funkcjonalna

Połączenie kranu z instalacjami Pipeline oraz Sprinklersystem jest wygodne i bezpieczne. Kulista pokrywa chowa się po otwarciu w puszce podłączeniowej, dzięki czemu nie utrudnia koszenia trawnika.

Łatwe czyszczenie

Puszka przyłączeniowa posiada wbudowany filtr zanieczyszczeń mechanicznych (trawa, liście itp.). Filtr można łatwo wyjąć i oczyścić pod strumieniem wody.

Wysoka jakość i wytrzymałość

Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów, puszka podłączeniowa jest niezwykle wytrzymała i charakteryzuje się wysoką jakością.

Jakość godna zaufania

Produkty GARDENA wytwarzane w Europie to gwarancja jakości, niezawodności i trwałości.Copyright © 2008 - 2024 e-rosa.pl Internetowy Sklep Ogrodniczy ROSA. Powered by Zen Cart Professional PL™