GARDENA Pompa zanurzeniowa ciśnieniowa 4700/2

462.00 zł

  • Kod produktu: GARDENA 9025
  • Waga: 10kg
  • Sztuk w magazynie: 0
  • Producent: Gardena

Wyprzedano


Pompa zanurzeniowo - ciśnieniowa 4700/2

 

Wykorzystaj pełnię możliwości zasilania domu i ogrodu w wodę

GARDENA pompa zanurzeniowo-ciśnieniowa 4700/2 przeznaczona jest do pompowania wody w ogrodzie w celu jego nawadniania i osuszania. Szukasz ekologicznego sposobu wykorzystania zebranej deszczówki do podlewania roślin? Potrzebujesz szybko i łatwo przepompować wodę z punktu A do punktu B? W takim razie potrzebujesz właśnie tej pompy zanurzeniowej. Wytrzymała, solidna i stabilna pompa zanurzeniowa o wydajności do 4 700 litrów na godzinę. Możesz z nią sięgać po wodę na głębokość nawet 7 metrów. Filtr wstępny chroni zraszacze przez zapychaniem, a pompę przed uszkodzeniem, a szybkozłącze pozwala łatwo oczyścić i konserwować filtr. Dzięki przyłączu do węży instalacja pompy jest szybka i prosta, a pompa jest kompatybilna z rurami DN 150. W komplecie dołączona jest lina mocująca o długości 15 m , umożliwiająca zanurzanie i wyciąganie pompy. GARDENA pompa zanurzeniowo-ciśnieniowa 4700/2 wyposażona jest w innowacyjny tryb automatycznego włączania/wyłączania z wyłącznikiem pływakowym, umożliwiającym prosty pobór wody i zapobiegającym pracy „na sucho”, oraz urządzenie umożliwiające ciągłą pracę. Ta wysokowydajna pompa jest trwała dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów, takich jak stal nierdzewna. Będzie to praktyczne rozwiązanie do dostarczania wody, szczególnie na potrzeby nawadniania ogrodu za pomocą Micro-Drip-System, węży i zraszaczy. Pomóż środowisku naturalnemu, wykorzystując GARDENA pompę zanurzeniowo-ciśnieniową 4700/2 do pompowania i ponownego wykorzystywania wody w ogrodzie. 40 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji pomp daje marce GARDENA czołowe miejsce w branży i zaufanie klientów. Gwarantujemy jakość naszych produktów i rozciągamy naszą obietnicę na całe 40 miesięcy, o ile zarejestrujesz swój zakup online.
 

Stworzona z myślą o trwałości

Duża wydajność, przemyślana konstrukcja i wysokogatunkowa stal - ta pompa została stworzona z myślą o dużej trwałości i niewymagającej konserwacji.

 

Doskonała do studni i zbiorników

Dwustopniowy układ hydrauliczny pompy wytwarza ciśnienie wystarczające do wszelkich zastosowań w mniejszych ogrodach

 

Obudowa ze stali nierdzewnej

Jakość elementów świadczy o jakości całego urządzenia. Korpus modelu 4700/2 o wydajności 4700 l/h został otoczony wytrzymałą obudową z wysokogatunkowej stali nierdzewnej inox.

 

Łatwość użycia

Solidna lina mocująca pompy umożliwia jej zanurzenie i wyciągnięcie w dowolnej chwili. Ergonomiczny uchwyt pozwala wygodnie przenosić pompę w dowolne miejsce w ogrodzie, tam gdzie akurat jest potrzebna.

 

Zintegrowany drobny filtr

Zintegrowany łatwo dostępny filtr chroni pompę przed zablokowaniem przez zabrudzenia. Jego czyszczenie jest niezwykle proste.

 

Wąski korpus do niewielkich otworów

Mieści się w otworach o średnicy 150 mm, np. zbiornikach IBC

 

Regulowany wyłącznik pływakowy

Pompa wyposażona jest w regulowany wyłącznik pływakowy. Kiedy poziom wody spada poniżej ustalonej wysokości, pompa wyłącza się, aby zapobiec pracy „na sucho”.

 

Specyfikacje
Moc znamionowa 550 W
Maks. wydajność 4700 l/h
Maks. ciśnienie 2.3 bar
Maks. głębokość zanurzenia 7 m
Maks. wysokość podnoszenia 23 m
Maks. temperatura medium 35 °C
Długość kabla 10 m
Kabel sieciowy H05 RNF
Klasa zabezpieczenia elektrycznego IP X8

 


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również...


Copyright © 2008 - 2023 Internetowy Sklep Ogrodniczy ROSA. Powered by Zen Cart Professional PL™